Aktualności

 
2015(30)| 2016(34)| 2017(4)| 2018(8)| 2019(16)| 2020(7)| 2021(10)| 2022(3)

Małgorzata Krasnodębska-Tomkiel i Grzegorz Materna współautorami publikacji jubileuszowej URE

28 kwietnia 2022,

Małgorzata Krasnodębska-Tomkiel i Grzegorz Materna z kancelarii Hansberry Tomkiel są współautorami publikacji jubileuszowej Urzędu Regulacji Energetyki pt. „„W drodze do bezpiecznej i czystej energii, czyli jak napisać rynek na nowo – 25 lat regulacji rynków energii w Polsce”, która ma swoją premierę w dniu dzisiejszym (28.04.2022 r.). Opracowany przez nich rozdział nosi tytuł „Z perspektywy odbiorców: Konsument wczoraj i dziś. Gdzie jesteśmy jeśli chodzi o ochronę konsumentów na rynku energii i czy kiedyś było łatwiej chronić słabszych uczestników rynku?”

Mecenas Hansberry-Biegunska wystąpi podczas konferencji Private Enforcement of Competition Law w Brukseli

31 marca 2022, Bruksela

Mecenas Hansberry-Bieguńska wystąpi w panelu zatytułowanym “Przegląd aktualności krajowych w sześciu kluczowych jurysdykcjach” na konferencji Informa Connect poświęconej prywatnemu egzekwowaniu prawa konkurencji, która odbędzie się w czwartek 31 marca w Brukseli. Oprócz mecenas Hansberry-Bieguńskiej, pozostałymi prelegentami panelu są:

Kim Dietzel, Partner, Herbert Smith Freehills

Thomas Funke, Partner, Osborne Clarke

Rick Cornelissen, Partner, Houthoff

Paul Hitchings, Managing Partner, Hitchings & Co

Rino Caiazzo, Founding Partner, Caiazzo Donnini Pappalardo & Associati

„NOWE REGUŁY PRZECIWDZIAŁANIA NIEUCZCIWEMU WYKORZYSTYWANIU PRZEWAGI KONTRAKTOWEJ” – SEMINARIUM INP PAN

13 stycznia 2022,

Prawnicy naszej kancelarii uczestniczyli w webinarium Instytutu Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk pt. „Nowe reguły przeciwdziałania nieuczciwemu wykorzystywaniu przewagi kontraktowej”. Mec. Małgorzata Krasnodębska-Tomkiel wygłosiła referat nt. „Praktyki bezwzględnie i względnie zakazane – nowy ustawowy katalog praktyk nazwanych”. Spotkanie i dyskusje z udziałem trójki prelegentów oraz uczestniczących w wydarzeniu kilkudziesięciu praktyków i akademików moderował mec. Grzegorza Materna.

https://inp.pan.pl/wydarzenia/webinarium-zakladu-prawa-konkurencji-13-01-2022-nowe-reguly-przeciwdzialania-nieuczciwemu-wykorzystywaniu-przewagi-kontraktowej/