Nasz zespół

 
First sample avatar image

Dorothy Hansberry-Bieguńska

/partner/
Adwokat z wieloletnim doświadczeniem zdobytym podczas pracy na stanowisku prawnika i menedżera wyższego szczebla po obu stronach Atlantyku, należy do grona czołowych specjalistów z dziedziny prawa konkurencji, co potwierdzają międzynarodowe rankingi.

- więcej

First sample avatar image

Małgorzata Krasnodębska-Tomkiel

/partner/
Radca prawny, doktor nauk prawnych, specjalizuje się w polskim i europejskim prawie konkurencji (zmowy, nadużycia dominacji, kontrola fuzji i przejęć); jest także ekspertem prawa konsumenckiego oraz wykładowcą akademickim.

- więcej

First sample avatar image

Grzegorz Materna

/senior lawyer/
Radca prawny, dr hab. nauk prawnych, profesor INP PAN, specjalizuje się w prawie ochrony konkurencji, w szczególności w sprawach dotyczących antykonkurencyjnych zmów, nadużyć dominacji oraz antymonopolowej kontroli fuzji i przejęć; jest także doświadczonym ekspertem prawa konsumenckiego i wykładowcą akademickim.

- więcej

First sample avatar image

Dorota Podsiedzik-Malec

/senior lawyer/
Radca prawny, ma wieloletnie doświadczenie w reprezentowaniu przed sądami przedsiębiorców z różnych sektorów gospodarki, specjalizuje się w prawie konsumenckim oraz regulacjach dotyczących wprowadzania do obrotu różnych produktów, w tym wyrobów budowalnych, a także w prawie ochrony konkurencji.

- więcej

First sample avatar image

Anna Zielińska

/of counsel/
Radca prawny, specjalizuje się w postępowaniach sądowych i administracyjnych oraz w mediacji, a także w polskim i europejskim prawie ochrony konkurencji.

- więcej